Ukončení školního roku 2021/22

Zpět na aktuality

Připomínáme, že letošní školní rok končí tento čtvrtek 30. června. S dětmi se rozloučíme ve středu 29. 6. tradiční Zahradní slavností, kde budeme jako vždy pasovat předškoláky na školáky a kde pro děti bude připraven bohatý program. Jsme moc rádi, že se nám letos podařilo Zahradní slavnost uskutečnit. Dovolte nám zde dovysvětlit, proč se slavnost netýká i rodičů, tak jak tomu bývalo v minulosti. V současné době je velmi těžké cokoli plánovat dopředu. Vzhledem k tomu, že bylo nutné program, moderátory a termín zajistit již v únoru, zůstává vše pro tento rok takto. Každopádně jsme si jisti, že si to děti náležitě užijí a že budete moci společně sdílet jejich zážitky nad fotkami, které se zde určitě brzy objeví. Moc děkujeme za veškerou spolupráci a milou zpětnou vazbu, které se nám od vás i od dětí dostává a přejeme celým rodinám KRÁSNÉ LÉTO!

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

27 června, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena