Provoz bazénu na zahradě MŠ

Zpět na aktuality

Nastala doba, kdy nám snad počasí a teploty vody konečně dovolí využívat s dětmi během pobytu na školní zahradě bazén. Prosíme, seznamte se s provozním řádem bazénu, který je zveřejněn v šatnách vašich tříd a zároveň zde na webových stránkách v sekci Dokumenty. To, že jste tak učinili a váš souhlas s tím, že se vaše dítě může v bazénu koupat, potvrďte podpisem v dokumentu, který vám bude předložen vašimi učitelkami. Připomínáme, zejména fakt, že do bazénu mohou pouze děti zcela zdravé a výhradně v plavkách. Děkujeme.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

15 června, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena