Naše krabice od bot pomáhají

Zpět na aktuality

Děkujeme všem dětem a jejich rodičům, kteří nás podpořili v tradiční, letos už 3. sbírce, Krabice od bot. Společně naplněné krabice byly dnes odvezeny na sběrné místo a budou pomáhat v rodinách se stíženými životními podmínkami. Zajistili jsme takto úsměv na rtech 15 dětí, které by jinak pod stromečkem dost možná nic nenašly. Ať to i vás těší stejně jako nás! DĚKUJEME VŠEM!

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

2 prosince, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena