Krabice od bot 2022

Zpět na aktuality

Letos již potřetí plníme společně s dětmi krabice od bot, které udělají radost dětem, které jinak pod stromečkem stěží něco najdou. Učíme se společně podělit se, pokud sami máme dostatek, myslet na druhé, zažít radost z darování a pomoci druhým. Děkujeme, že nás v naší snaze podpoříte. Více na v šatnách vašich tříd nebo na https://www.krabiceodbot.cz/

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

23 listopadu, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena