Závěrečná zahradní slavnost

Zpět na aktuality

Zveme všechny děti, rodiče i jejich blízké na letošní rozloučení se školním rokem, které se koná ve ČTVRTEK 29. 6. od 15 hodin. Bohatým programem nás provede oblíbený a zkušený Jakub Rajdl. Na programu je pasování předškoláků na školáky, krátká hudební vystoupení jednotlivých tříd, malovaní na obličej, diskotéka, hrátky s balónky, stánky s občerstvením atd. Snad nám počasí bude přát a sejdeme se všichni na školkové zahradě.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

22 června, 2023

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena