Testy školní zralosti

Zpět na aktuality

Opět nabízíme již tradičně možnost testů školní zralosti s Mgr. Pelinka Doksanskou. Testy budou letos probíhat vždy v pondělí dopoledne v těchto termínech: Kytičky + Modrásci 4. 3. , Včeličky 11.3. , Čmeláci 18.3. Termín pro děti ve svých termínech nepřítomné je 25. 3. Vždy v tentýž den konání testu vašeho dítěte nabízíme v odpoledních hodinách krátkou konzultaci nad výsledky - přesný čas nutno zarezervovat u vašich učitelek.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

26 února, 2024

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena