Testy školní zralosti 2022

Zpět na aktuality

Tak jako každý rok i letos vám nabízíme možnost testů školní zralosti s Mgr. Pelinka Doksanskou. Testy budou letos probíhat v těchto termínech: Čmeláci pondělí 7.3. , Včeličky pondělí 14.3. , Kytičky, Modrásci + 4 děti ze třídy Včeliček pondělí 21.3. a termín pondělí 28.3. je pro děti s individuálním vzdělávacím plánem + děti ve svých termínech nepřítomné. Termín následné krátké konzultace s Mgr. Pelinka Doksanskou si můžete předem zarezervovat ve formuláři, který bude v nejbližších dnech vložen na webových stránkách v sekci Dokumenty.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

22 února, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena