Šifra mistra Brailla

Zpět na aktuality

V pátek 26. 5. 2023 ve školce opět přivítáme návštěvu z organizace Beluška z.s. Hravou formou dětem představíme svět lidí s "kouzelnou" bílou hůlkou. Seznámíme se s dovednostmi a prací vodicího pejska, i s tím jak se k vodicímu pejskovi správně chovat na ulici. Vyzkoušíme si speciální simulační brýle různých zrakových vad, chůzi s bílou holí, a nebo jak čtou nevidomí lidé. Přečteme si pohádku v Braillově písmu a procvičíme oční svaly formou zajímavých her. Více na www.beluska.cz

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

23 května, 2023

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena