Průvodce mediální gramotnosti

Zpět na aktuality

Těžko popřít fakt, že v současném, digitálním světě děti od útlého věku tráví velké množství času s digitálními zařízeními. Jako jakákoliv jiná činnost i konzumace mediálních obsahů vyžaduje jisté kompetence. Ty však často nejsou samozřejmostí, a proto jsme se rozhodli sdílet zde pro vaši inspiraci následující odkaz https://www.c-and-a.com/eu/cz/shop/prirucka-medialni-gramotnost, ve kterém se dozvíte, jak děti seznamovat s digitálními technologiemi adekvátně k jejich věku. Najdete zde rady, jak zajistit bezpečnost dítěte na internetu, tipy na internetové stránky, které jsou vůči dětem vstřícné a nabízejí bezpečný obsah, či doporučení, jak organicky začlenit digitální technologie do chodu rodiny. Průvodce vytvořila společnost Jenpix GmbH ve spolupráci s firmou C&A, má čistě informativní charakter a nevyskytuje se v něm reklamní obsah. Věříme, že vám bude k užitku.

Autor

Mateřská škola Dobřichovice

Datum publikace

7 dubna, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena