O BALYnce, dobrém štěněti a TŘÍDĚ NÍzkých kamarádů

Zpět na aktuality

V pondělí 12. 6. se připojíme k základní škole a společně shlédneme divadelní představení s ekologickou tématikou. Jedná se o pohádku hranou třemi herci Karlovarského hudebního divadla a Divadla dětí. Je protkána písničkami, objeví se zde i látkové loutky. Děti jsou do jevištního dění přímo zapojeny, aby si přes vlastní zkušenost osvojily základní principy ekologického chování.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

6 června, 2023

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena