Navýšení záloh za stravné

Zpět na aktuality

Z ohledem na zdražování surovin jsme i my nuceni navýšit zálohy na stravné a to na 1000,- měsíčně. Platbu proveďte vždy nejpozději do 15. dne daného měsíce s použitím přiděleného variabilního symbolu a uvedením jména vašeho dítěte + třídy ve zprávě pro příjemce. Zdůrazňujeme, že se jedná o zálohy, konečné vyúčtování dle skutečně uplatněných obědů se provádí vždy po skončení školního roku.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

31 srpna, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena