Krabice od bot

Zpět na aktuality

S adventním časem ve všech třídách opět startujeme charitativní sbírku Krabice od bot. Veškeré informace naleznete na nástěnkách ve vaší šatně a nebo se zkuste zeptat přímo dětí. Smysl celé akce jsme si s nimi poctivě vysvětlili a tak se těšíme, že nás bude všechny hřát hezký pocit z dobrého skutku. Dárky sbíráme do pátku 1.12. Děkujeme předem za podporu.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

21 listopadu, 2023

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena