Krabice od bot aneb děti dětem

Zpět na aktuality

I přes náročnou dobu, která na nás útočí ze všech stran, a možná o to víc - rozhodli jsme se i letos opět zúčastnit hezké adventní akce Krabice od bot. Jedná se o předvánoční sbírku drobných dárků, které věnují děti dětem. Těm, které neměly to štěstí a jejich domov není úplný a vánoční nadílka tedy není samozřejmostí. Snažíme se v dětech probudit zájem a přirozenou chuť pomáhat a učinit nezištnou radost druhým. Krabice plníme ve všech třídách a to do 3.12. Veškeré podrobnější informace v šatnách vašich tříd a na www.krabiceodbot.cz. Moc děkujeme všem, kteří naši snahu podpoří.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

25 listopadu, 2021

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena