Informace ke stravování

Zpět na aktuality

Z důvodu nedostatku personálu (Covid) jsme nuceni improvizovat a měnit jídelníček dle našich schopností. V pondělí svačiny zůstávají, tak jak je uvedeno v původním jídelníčku, oběd: dýňová polévka, těstoviny s tvarohem a cukrem. Budeme se snažit udržet školku otevřenou co nejdéle to bude možné. Jídlo na další den zveřejníme zde na webových stránkách vždy den dopředu.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

30 ledna, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena