Fotografování v MŠ

Zpět na aktuality

V pátek 27. května proběhne ve školce fotografování tříd. Budete-li chtít POUZE třídní fotku, NEMUSÍTE se nikam přihlašovat, bude pro vás vyhotovena automaticky. Pokud chcete, aby vaše dítě mělo individuální fotku či se vyfotilo s kamarádem nebo sourozencem, JE NUTNÉ se předem registrovat na myalbum.cz. Nežli fotky zakoupíte, budete si je moci předem prohlédnout v uzavřené galerii a zde si i vybrat.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

24 dubna, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena