Fotograf ve školce

Již tradičně nabízíme možnost pořídit hezkou vzpomínku nebo krásný vánoční dárek pro vaše blízké v podobě profesionálních fotografií vašeho dítěte. Pro letošní podzim jsme zvolili motiv "sáňky na boso". Budete si moci vybrat fotografie, kalendáře, či třeba fotoobraz až podle toho, jak se Vám výsledné fotografie budou líbit.
K FOTOGRAFOVÁNÍ JE NUTNÉ VAŠE DÍTĚ PŘEDEM PŘIHLÁSIT NA https://www.myalbum.cz/msdobrichovice POZOR! Objednávat je možné jen do 5. 12. 2021, aby fotografie mohly být včas doručeny do naší školky. Objednávky učiněné po tomto datu budou doručeny až po Vánocích. Veškeré další informace ohledně nabídky produktů a cen naleznete na uvedeném webu.

msdobrichovice

Datum publikace

2 listopadu, 2021

Ředitelka školy

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

PO-PÁ 7:00 - 17:00

Datová schránka: sth9ncz