Divadlo - Aniččino srdíčko

Zpět na aktuality

V pátek 17. května k nám zavítá divadlo Kamarádi s příběhem Aniččino srdíčko. Něžný, poetický příběh vypráví o vzniku a síle opravdového přátelství a o tom, že zázraky se nedějí jenom v pohádkách. Představení je interaktivní a zábavné s lidským rozměrem, budeme zpívat, hrát na jednoduché hudební nástroje a po představení nás bude čekat překvapení ve formě našich vyplněných snů.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

16 května, 2024

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena