Čmeláci v karanténě

Od dnešního dne je v karanténě tentokrát třída Čmeláků. Všichni rodiče dětí byli dnes telefonicky informováni. Vzhledem k tomu, že se k nám informace dostala sedmý den od kontaktu s pozitivně testovaným dítětem, ideální termín otestování dotčených dětí je 13. - 15.12. ( tedy 5. -7. den od setkání s pozitivní osobou). Pokud se během zítřka potvrdí, že jsou všechny děti negativní, bude se třída opět moci sejít ve školce již ve čtvrtek 16.12. Prosíme rodiče, aby výsledky testů neprodleně sdělili sms na třídní telefon. Všem moc děkujeme za pochopení a spolupráci v této nelehké době.

msdobrichovice

Datum publikace

14 prosince, 2021

Ředitelka školy

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

PO-PÁ 7:00 - 17:00

Datová schránka: sth9ncz