Čmeláci uklízejí Česko

Zpět na aktuality

V rámci oslavy Dne Země děti a rodiče ze třídy Čmeláků vyrazili uklidit kousek přírody v našem okolí. Volba padla na místo, kam s dětmi často chodíme - tedy kraj lesa u paty Krásné stráně. Nosíme sem v zimě s dětmi do krmelce potravu pro zvířátka a tak jsme chtěli, aby se tu jim (i lidem) lépe žilo. Velmi nás potěšila hojná účast a tak všem dětem, rodičům DĚKUJEME (fotoreport v galerii) .

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

6 května, 2024

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena