Aktuální informace Covid 19

Zpět na aktuality

Vážení rodiče,
jak jistě mnozí z vás již vědí, v minulém týdnu se vyskytla nákaza Omicron v dobřichovickém Sokole. Následně byla nákaza z tohoto zdroje prokázána ve třídě Čmeláků. Po dohodě s rodiči ponecháváme tuto třídu v pondělí 17.1. a úterý 18.1. v karanténě. Prosíme všechny rodiče dětí i z ostatních tříd, jejichž dětí by se to mohlo také týkat, aby vzhledem k situaci nepodceňovali příznaky onemocnění, případně se ujistili o negativitě prostřednictvím testu. Děti, které po rizikovém kontaktu v Sokole nastupují tento týden zpět do MŠ prosíme o předložení negativního testu. Velmi všem děkujeme za pochopení a spolupráci.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

16 ledna, 2022

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena