A opět divadlo!

Zpět na aktuality

Ve středu 25.1.2023 za námi do školky přejede náš oblíbený A šmytec! tentokrát s představením JEDEN (NE)OBYČEJNÝ DEN PÁTI A MÁTI. Je to příběh o tom, jak se správně chovat doma, ve školce a na ulici. Představení s maňásky bude opět doprovázeno písničkou. Téma představení využijeme k týdennímu projektu ve všech třídách. Hrazeno bude tedy z dotací Šablony z EU.

Autor

msdobrichovice

Datum publikace

18 ledna, 2023

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
© 2024 Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena