Oznámení o stávce 27. 11. 2023

Vážení rodiče.
Obracím se na Vás s důležitou informací ohledně provozu naší mateřské školy. Dne 27. listopadu 2023 se uskuteční v naší zemi výstražná jednodenní stávka, která bude mít vliv na běžný chod mateřské školy, který není, vzhledem k ohlášenému počtu stávkujících zaměstnanců, možno zajistit. Tento den bude naše mateřská škola uzavřena. Důvody k účasti na výstražné stávce najdete v příloze mailu, který vám byl dnes zaslán.
Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které tato situace může způsobit, avšak věříme, že můžeme počítat s Vaším porozuměním.
Jedná se o neplánovanou událost, proto Vás budeme informovat o dalším vývoji, pokud v aktuální situaci dojde k zásadnímu zvratu ( zrušení stávky a pod.)

Děkuji Vám za pochopení. Mgr. Monika Víšková
ředitelka MŠ Dobřichovice

msdobrichovice

Datum publikace

22 listopadu, 2023

Ředitelka školy

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00