Informace ředitelky MŠ k prázdninovému provozu

Zpět na aktuality

Milí rodiče,
blíží se prázdniny a s nimi i letní prázdninový provoz. Ten je letos je stanoven na období 7. - 23.7. 2021. Platbu ve výši školného 550,- Kč hraďte prosím až po 1.7. 2021. Platba se nevztahuje na předškoláky. Máte možnost zapsat děti do připraveného seznamu na určité týdny, kdy potřebujete děti do školky umístit. Nepočítáme s tím, že o prázdninách budou chodit do školky děti maminek na mateřské dovolené. Provoz je omezený a probíhá většinou v jedné nebo dvou třídách, kde jsou sloučené děti. Pedagogové mají ze zákona 40 dní dovolené, takže se ve službách u dětí střídají.
Chtěla bych upozornit rodiče dětí, které půjdou v září do školy, že psychologové pobyt dětí ve školce o prázdninách před nástupem do školy nedoporučují. Je vhodné tyto dvě instituce oddělit delší pauzou, nechat děti od režimu odpočinout a dopřát jim volnost a změnu. Tomu prázdniny napomáhají a slouží - děti čeká náročný školní rok.
V letošním školním roce jde však o velmi výjimečnou situaci, někteří rodiče byli s dětmi vzhledem ke covidu dlouho doma a nemohou dovolenou čerpat v obvyklém rozsahu.
Pokud nemáte jinou možnost, samozřejmě Vaše dítě na prázdninový provoz přijmeme. Chtěla jsem se s Vámi tímto pouze podělit o nabyté zkušenosti a informace podložené odborníky.

S přáním hezkých letních dnů

Mgr. Monika Víšková
ředitelka školy

Autor

admin

Datum publikace

21 června, 2021

Ředitelka školy

721 560 713

kontaktní e-mail

msdobrichovice@seznam.cz

O nás

Usilujeme o to, aby děti naši školku navštěvovaly rády. Aby pro ně byla místem jistoty a bezpečí. Prostorem, kde má každý své místo a kde každý může vyniknout.

Provozní doba

PO-PÁ 7:00 - 17:00 

Dokumenty

Prohlášení o přístupnosti

Informace

IČ: 71003932
Datová schránka: sth9ncz
Používáním této webové stránky potvrzujete, že přijímáte naše používání souborů cookie.
© 2021Mateřská škola Dobřichovice. Všechna práva vyhrazena